Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
Umělci, kteří hledají dokonalost ve všem, jsou ti, kdo ji nemohou dosáhnout v ničem. Eugéne Delacroix

INFORMACE

Dobrý den,

vítáme Vás na našich webových stránkách společnosti BD-Tova, s.r.o. a doufáme, že zde nyní rychle a přehledně  naleznete vše, co budete potřebovat.       Naše produkty můžeme rozdělit do tří základních kategorií:

-hotové dekorace,

-skládací figurky (a nově i skládací obrázky),

-různé vatové tvary


Součástí těchto nových webových stránek je i internetový obchod, který je zprovozněn od roku 2011. Naleznete zde podrobné informace o jednotlivých výrobcích, různé novinky, slevy a další informace o připravovaných akcích.
Opět pro Vás máme připravené velice výhodné cenové podmínky, které Vám budou zpřístupněny po registraci. Při registraci, prosím, uvádějte IČO. Více informací o registraci a jak nakupovat se dovíte v „úvodu“ na stránkách e-shopu. Pokud nastanou nějaké problémy s registraci nebo při odesílání objednávky, kontaktujte nás.

tel./fax.: 547 212 284,  e-mail: grmelova@bd-tova.cz

Těšíme se na spolupráci s Vámi a věříme, že z naší bohaté nabídky si vyberete a naše výrobky Vám pomůžou při práci s dětmi  a  přinesou hodně radosti Vám i Vašim dětem.

 

 Sociální sítě

Novinky

INFORMACE...

 

Zima, Vánoce ...

Jaro

Léto

Podzim

adresa
BD-TOVA, s.r.o.
Jílkova 124,
615 00 Brno
Česká republika
kontakt
tel./fax:
+420 515 910 006
info: weigelova@bd-tova.cz
prodej: tova@bd-tova.cz
www.bd-tova.cz
Copyright © 2013 Vášprostor.cz Všechna práva vyhrazena