Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
Umělci, kteří hledají dokonalost ve všem, jsou ti, kdo ji nemohou dosáhnout v ničem. Eugéne Delacroix

O společnosti

Společnost BD-TOVA, s.r.o. vznikla 1. ledna 1995 a díky dlouholeté tradici ve výrobě dekoračních předmětů a hobby výrobků je jedním z mála současných českých výrobců tohoto sortimentu.

S více než 100 zaměstnanci patří mezi firmy zaměstnávající více než 50% osob se ZP, je členem Asociace zaměstnavatelů ZP občanů a svým partnerům umožňuje plnění povinného 4% podílu zaměstnanců se ZPS formou náhradního plnění (více na www.nahradniplneni.cz).

Vzhledem ke změnám v poskytování náhradního plnění od 1.1.2012 jsme povinni vést registr vydaných potvrzení náhradního plnění pro případnou kontrolu ze strany státních orgánů.
V těchto souvislostech současně upozorňujeme naše stálé odběratele na možnost rezervace plánovaných ročních objemů odebraného zboží!

Hlavním sortimentem jsou dekorace pro různé sezóny, dárkové předměty, vatové tvary, skládačky pro děti a řada dalších produktů pro kreativní tvoření.
Jako přímý výrobce s vlastním vývojovým oddělením nabízíme i zakázkovou výrobku originálních firemních dárků, maskotů a suvenýrů ( firemní barvy, logo, speciální motivy či náměty atd.)
V období volnějších výrobních kapacit nabízíme také ruční montážní, kompletační a adjustační práce, apod.

Více než 65 % z celkové produkce je dodáváno do zemí EU i ostatních států. Strategii firmy lze charakterizovat 3 body:

* respektování a rychlá reakce na požadavky zákazníka
* kvalita
* netradiční design

Naše vzorkovna

Zveme Vás do naší vzorkovny v sídle společnosti, kde Vám rádi a kvalifikovaně předvedeme náš sortiment, novinky i možnosti zakázkové výroby

 

 

 

 

 Sociální sítě

Novinky

INFORMACE...

 

Zima, Vánoce ...

Jaro

Léto

Podzim

adresa
BD-TOVA, s.r.o.
Jílkova 124,
615 00 Brno
Česká republika
kontakt
tel./fax:
+420 515 910 006
info: weigelova@bd-tova.cz
prodej: tova@bd-tova.cz
www.bd-tova.cz
Copyright © 2013 Vášprostor.cz Všechna práva vyhrazena